5e - Muzeum

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

5e - Muzeum

8 stycznia 2019 r. uczniowie klasy 5 e byli na kolejnym wyjściu w ramach realizowanej w tej klasie innowacji regionalnej. Zajęcia miały miejsce w Muzeum Miasta Łodzi. Zatytułowane były „Pomysł na miasto”. Uczniowie, którzy już pewną wiedzę o swoim mieście posiadają mogli ją w sposób praktyczny wykorzystać. Po wysłuchaniu bowiem krótkiej prelekcji na temat tego dlaczego w miejscu gdzie dziś znajduje się Łódź mogło powstać przemysłowe miasto i jakie były kolejne etapy jego powstawania, uczniowie mogli takie miasto samodzielnie zbudować. Wcielili się więc w XIX wiecznych urbanistów. Bawili się świetnie, wykorzystując przy okazji umiejętność zgodnej pracy w grupach, porozumiewania się ze sobą, uzgadniania wspólnie elementów.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20190118_5e{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".