Innowacja regionalna – projekt edukacyjny

Innowacja regionalna – projekt edukacyjny

8 maja 2019 r. uczniowie klasy 5 e byli na warsztatach w Muzeum Tradycji Niepodległościowych. Były to warsztaty w ramach projektu edukacyjnego organizowanego przez muzeum pt. „ Ziuk – opowieści o Józefie Piłsudskim”. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach w ramach innowacji regionalnej prowadzonej w klasie. Podczas warsztatów poznali postać J. Piłsudskiego zwłaszcza jego dzieciństwo i młodość. Następnie mogli wykonać tematyczną pracę plastyczną. Wyjście klasy wpisało się również w kontynuowane obchody 100 - lecia Niepodległości.

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20190520_5e{/gallery}