Klasa IIA w ZOO.

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Klasa IIA w ZOO.

29 maja 2019 uczniowie klasy IIA wzięli udział w wycieczce do łódzkiego Ogrodu Zoologicznego. Dzieci brały udział w warsztatach o bioróżnorodności. W ich trakcie poznawały różne gatunki zwierząt, szczególnie te zagrożone wyginięciem. Poznawały ich charakterystyczne cechy: gdzie mieszkają, co jedzą, w jakim środowisku żyją.

Dzieci obserwowały je z bliska, mając okazje je dotknąć.

W drugiej części udały się na spacer po ZOO gdzie z bliska mogły zobaczyć zwierzęta. Wrażenie wywarła obserwacja karmienia małych pand. Szczególną atrakcją było oglądanie małego binturonga z mamą (są to jedyne okazy tego gatunku w Polsce).

Wycieczka była bardzo ciekawa, stanowiła swoistą terenową lekcję przyrody.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20190604_2a{/gallery}

 

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".