Wycieczka do Ceramilandii

Wycieczka do Ceramilandii

Dnia 21 lutego 2017 klasy IIIA i IIIE uczestniczyły w wycieczce do Ceramilandii, która mieści się w miejscowości Wrząca koło Łodzi. Jest to niezwykłą kraina zabawy i nauki. Uczniowie zapoznali się z technologią produkcji ceramiki od wykonania przedmiotu z gliny, aż po jego wypalenie i malowanie odpowiednimi farbami.
Następnie uczestniczyli w zabawach na terenie parku rozrywki, w którym dostępne są zjeżdżalnie z torami przeszkód, kolejki, karuzele oraz góry wspinaczkowe.
Na zakończenie każdy otrzymał dwie figurki z gliny, które były samodzielnie malowane przez uczniów.
Wycieczka sprawiła wszystkim mnóstwo satysfakcji i radości.

{gallery cols=2 rows=2}artykuly/2016/20170217_ceramilandia{/gallery}