Wizyta na lotnisku

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Wizyta na lotnisku

W dniu 7 kwietnia 2017 roku klasy III b i III c, odwiedziły Port Lotniczy -Łódź Lublinek. Uczniowie przeszli przez punkt kontrolny, odwiedzili jednostkę straży pożarnej i zdobyli wiele cennych informacji na temat pracy obsługi lotniska oraz zwiedzili taras widokowy. Na koniec obserwowali lądowanie samolotu. Wycieczka była emocjonująca wszyscy jej uczestnicy powrócili z niej usatysfakcjonowani i bogatsi o wiedzę dotyczącą funkcjonowania lotniska.

 

{gallery cols=2}artykuly/2017/07042017_lotnisko{/gallery}

 

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".