Wizyta w Saltos Park Trampolin

Wizyta w Saltos Park Trampolin

W dniu 12 czerwca br. klasa VI a była na zajęciach w Saltos Park Trampolin. Uczniowie wybrali sobie tą aktywną formę spędzenia czasu w nagrodę za wygranie Pucharu Dyrektora Szkoły w roku szkolnym 2016/2017. Rada Rodziców dofinansowała część biletu. Uczniowie spędzili fantastyczną godzinę pod znakiem fikołków, salt, skoków wszelkiego rodzaju, chodzenia po rozpiętej linie, grania w piłkę przy jednoczesnym skakaniu, chodzenia po ściance wspinaczkowej, z której spada się prosto w basen wypełniony gąbkami i wszelkie inne formy aktywności, jakie im tylko przyszły do głowy.

{gallery cols=2 rows=2}artykuly/2017/12062017_saltos{/gallery}