Jesienna wycieczka klas pierwszych

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Jesienna wycieczka klas pierwszych

Dnia 17 października 2017r. uczniowie klasy 1a i 1b, w piękny, słoneczny dzień wybrali się na wycieczkę do Parku na Zdrowiu. W parku poszukiwali i wskazywali oznaki jesieni. Podziwiali kolorowe liście na drzewach, układali jesienne bukiety. Bawili się i wspólnie śpiewali. Na zakończenie uczniowie poznali fragment "Bajkowego szklaku", gdzie spotkali bohaterów filmów animowanych: Pingwina Pik-Poka oraz Maurycego i Hawranka. Wszyscy w dobrych humorach wrócili do szkoły.

 {gallery cols=2 }artykuly/2017/20171017_wkp{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".