Czytelnicze środy w bibliotece

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Czytelnicze środy w bibliotece

W tym tygodniu uczniowie poznali świat dzikich zwierząt. Wysłuchali historii o małym dziku Ryjku, który odłączył się od stada i trafił do leśniczówki. Następnie poznali historię małego wróbelka Maciusia, który spędził zimę z rodziną Kowalskich. W dalszej części zajęć uczniowie oglądali albumy przyrodnicze i książki popularnonaukowe.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20181025_cz{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".